0 607 337 837   /   napisz do nas

IMPRESARIAT TERRA ARS

TEMPLUM powstało aby dać Łodzi i łódzkiej kulturze i sztuce wyjątkowe miejsce. Zapraszamy Artystów do tej Świątyni Sztuk Wszelakich, aby w jej murach otworzyli pokłady swoich marzeń i wyobraźni. Jesteśmy dla Was. Będziemy organizować, pomagać i dobrze bawić się z Wami. Spróbujemy połączyć Waszą twórczą pracę z oczekiwaniami ludzi stęsknionych piękna, kultury i sztuki. Będziemy zabiegać o wyjątkowych mecenasów i sponsorów, dla których artystyczna twórczość jest cenna. Poszukamy akceptacji i poparcia u tych osób, dla których kultura i sztuka jest ponadczasową wartością. Zapraszamy do nas, do TEMPLUM, to Wasza TERRA ARS zgodnie z Ideą "Vita brevis Ars longa"


Najbliższe wydarzenie

Męskie rozmowy - UWAGA - zmiana terminu!

Tak bardzo cieszyliśmy się na spotkanie z naszymi gośćmi i tak przykro, że nowe zalecenia MZ zmuszają nas do przesunięcia terminu przedstawienia.
Obiecujemy Wam jednak, że "Panowie Artyści" zagrają w TEMPLUM swoje "Męskie rozmowy".
...
więcej

6 grudnia 2020 r.
Koncert Jan Emil Młynarski

   „DANSING, SALON, ULICA Z JANEM MŁYNARSKIM W PIOSENCE ”  
 Jan Emil Młynarski od lat wykonuje piosenki z kręgu tradycji dansingu, salonu i ulicy. Zaczęło się w rodzinnym domu gdzie z winylowych płyt rozbrzmiewały melodie Henryka Warsa, głos Ordonki i ...
więcej


W przygotowaniu

26 listopada 2020 r.
Koncert Symchy Kellera

  

styczeń 2021 r.

Koncert grupy teatralnej Nota Bene

 

maj 2021 r.

Wystawa prac - Noewitraż Adam Perun


To już było

Dla melomanów

W czasie pandemii dla melomanów.Nagranie i zdjęcia realizowane w Naszym TEMPLUM.
...
więcej

Koncert KOCHAJMY

Rok 2020 rozpoczął się koncertem Grohman Orchestry zatytułowanym KOCHAJMY. Jest to nowy projekt zespołu kierowanego przez Tomasza Gołębiewskiego. Nieoczywisty zestaw ponadczasowych hitów polskiej estrady śpiewanych i nuconych przez kilka pokoleń, zawiera przeboje takich artystów jak Zbigniew Wodecki, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Skaldowie, perfect, Dżem, Lady Pank Hanka Ordonówna, ...
więcej

Sławomir Cichor & Apertus Quartet - 5 czerwca 2019r

Prawykonanie koncertu na trąbkę i kwartet smyczkowy Artura Banaszkiewicza- Seeking the Answer.  Utwory na trąbkę solo Sławomira Cichora oraz kwartetowe dzieła George Gershwina.

więcej

Wykład "Łódź niemiecka"

W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur, w dniu 6 września 2019r, w TEMPLUM odbył się wykład "Łódź niemiecka".O różnych formach udziału kultury niemieckiej w kształtowaniu łódzkiej tożsamości opowiedziała dr hab. Monika Kucner, Kierownik Zakładu Niemcoznawstwa Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego.

więcej

Koncert Aleksandry Wiwały i Emili Klimczak

  
więcej

Koncert charytatywny " Gramy dla Kasi" - 30 maja 2019

Wystąpili Dariusz Stachura i Przyjaciele z Orkiestrą Salonową pod dyrekcją Zuzanny Niedziałek oraz Zespół Samokhin Band. 
więcej

Wernisaż Krystyny Raczkiewicz

Uroczyste otwarcie TEMPLUM

Nagranie do magazynu kulturalnego Magdy Olczyk - TVP3

templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas