0 607 337 837   /   napisz do nas

Oferta Foto-Atelier

Sesje fotograficzne z Marią Tymińską

Każdy z Was może zamówić dla siebie lub swoich bliskich unikatowe portfolio akcentujące, wyjątkowość, tajemnice i czar obecnej chwili, którą chcecie zapamiętać, najdłużej jak to możliwe, zgodnie z myślą Ovidiusza Non minor est virtus quam quaerere, parta tueri … Nie mniejszą sztuką niż zdobyć - jest zatrzymać to, co się zdobyło…

W naszej ofercie dominują fotografie monochromatyczne w tonacji czarno-białej. Dbamy przede wszystkim o to, by fotografia wywoływała niezwykłe emocje, potrzebę skupienia się i własnej interpretacji obrazu, który często zaskakuje, zadaje pytania i nie udziela odpowiedzi …

Nasze prace, sesje portretowe lub fotografie w plenerze, mogą być wyjątkowym prezentem z okazji jubileuszu, imienin czy innej uroczystości, albo spontaniczną pamiątką chwili.
Wykonujemy wydruki prac w bardzo dobrej jakości, w pełnej gamie formatów. Mogą być wydrukowane w klasycznej wersji na papierze matowym, satynowym, z połyskiem lub w technologii UV, na niestandardowych podłożach.

Ponadto realizujemy:
foto-albumy
kalendarze
obrazy fotograficzne

Koszt do indywidualnej wyceny.
więcej

Prace w technice neowitrażu Piotra Franciszka Barszczowskiego (Adam Perun)

W naszej ofercie proponujemy również wyjątkowe prace graficzne wykonane w technice neowitrażu. Prace mogą być wykonane w szkle z oprawą i podświetleniem LED lub w wariantach - na płótnie i blejtramie lub na papierze pod szybą. Ceny ustalane w zależności zamówienia. W przypadku zamówień na portret, Artysta wykonuje specjalną sesję fotograficzną. Aby przybliżyć tę technikę, cytujemy słowa Artysty:

Otaczający mnie świat przedstawiam jako siatkę (komputeryt) przenikających się nawzajem kształtów – jakby szachownicę czarnych i białych pól.
Te białe wypełniam fragmentami makro i mikrofotografii wody, kamieni szlachetnych, minerałów oraz innych ciekawych faktur i powierzchni.
Tworzę banki zdjęć według dominującego w nich koloru. Układam dzięki temu paletę barw – „farb”, którymi następnie „maluję” obrazy. Przenikanie się kształtów –przedmiotów, osób, jak również osób z przedmiotami – to symbol współistnienia, zależności i niewidzialnej komunikacji między nimi. Kompozycja, opowiadający historię ornament, wypełniająca go faktura i kolor zdjęcia, nasycenie, którego współtwórcą jest odgrywająca ważną rolę czerń oraz najważniejsze – światło magicznie ożywiające to, co pomiędzy czernią - to wszystko składa się na efekt optyczny, który nazwałem NEOWITRAŻEM.
Adam Perun

więcej
templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas