0 607 337 837   /   napisz do nas

Maciej Pol

najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata. Urodził się w 1969 r. w Łęczycy.

Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Jego nowatorskie projekty wystawiane były na renomowanych scenach świata, min: Casablanki, Paryża, Wiednia, Chicago, Moskwy oraz Drezna.

W 1991 roku rozpoczął współpracę z Izabelą Ogrodnik, co zaowocowało wieloma nowatorskimi produkcjami, jak i stało się dowodem na istnienie magii także w miłości... Ten wybitny iluzjonista jest także autorem projektu, który zrealizował w 1994 roku na zlecenie koncernu Renault. Podczas spektaklu polscy widzowie po raz pierwszy w historii mieli szansę zobaczyć znikające auto. Rok później, wspólnie z Poznańskim Stowarzyszeniem Sportowym Start - zrzeszającym ludzi niepełnosprawnych, zaangażował się w akcję dla dzieci. Jej realizacja pozwoliła niepełnosprawnym maluchom opanować proste tricki poprawiające sprawność dłoni i koordynację ruchową.

Uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami w kraju i za granicą. Do najważniejszych zalicza: odznakę zasłużonego Działacza Kultury, honorowy tytuł "Człowieka Wielkiego Serca" przyznany w plebiscycie Telewizji Poznań, odznakę Przyjaciela Dziecka, którą przyznało mu Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Jest laureatem Grand Prix Festiwalu w Żelaznym Brodzie, a także Grand Prix największego Festiwalu Sztuki Iluzji w Pradze oraz Kawalerem Orderu Uśmiechu i pierwszym polskim iluzjonistą zaproszonym do Pałacu Prezydenckiego.

Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych w 13 stacjach TV na świecie. Jest konsultantem i autorem efektów Iluzjonistycznych na festiwalach piosenki w Opolu i Sopocie. Współpracuje jako konsultant z teatrami w Warszawie, Toruniu, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu.

Iza i Maciej Pol - Magiczny Duet

templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas