0 607 337 837   /   napisz do nas

Nastrojeni

Projekt muzyczny Nastrojeni powstał w listopadzie 2020 roku. Tworzy go 6. instrumentalistów – studentów oraz absolwentów Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Wspólna pasja zaowocowała pomysłem na cykl „nastrojonych” koncertów, w których muzycy prezentują paletę muzycznych emocji na obrany temat.
Dotychczas powstało kilka muzycznych programów – Świątecznie Nastrojeni z autorskimi aranżacjami kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, Romantycznie Nastrojeni z instrumentalnymi wersjami najpiękniejszych tematów miłosnych oraz Bajkowo Nastrojeni z melodiami pochodzącymi z bajek Disneya. Każdy koncert zyskuje profesjonalną i dedykowaną oprawę wizualną oraz techniczną, za sprawą kilkuosobowego zespołu audio-wizualnego współpracującego na stałe z Nastrojonymi.

W skład nietypowego i ciekawego zespołu wchodzą:
Jakub Czech – fortepian/kierownik muzyczny
Magdalena Troszczyńska – skrzypce/kierownik produkcji
Patrycja Łuczak – altówka
Miłosz Mirowski – wiolonczela
Justyna Góralczyk – obój
Adam Kimaczyński – perkusja
Mikołaj Troszczyński/DOT Records – kierownik techniczny

Zespół stale rozwija się tworząc nowe, „nastrojone” programy oraz współpracując z ciekawymi miejscami, takimi jak Medical Spa Hotel Lawendowe Termy**** w Uniejowie czy Templum w Łodzi. Wszechstronność muzyków pozwala na skonstruowanie repertuaru na specjalne zamówienie i dopasować go do konkretnego tematu – od muzyki rozrywkowej po aranżacje muzyki kościelnej czy klasycznej.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/dobrze.nastrojeni/
Instagram: https://www.instagram.com/dobrze.nastrojeni/
templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas