0 607 337 837   /   napisz do nas

Izabella Żebrowska

Artysta skrzypek, magister sztuki, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów w zakresie prawa finansowego i gospodarczego na Uniwersytecie Łódzkim. Podróżnik, animator kultury, manager branży muzycznej, entertainer.

Artystka łączy brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami muzyki, ukazując słuchaczom wszechstronność, piękno i czar nieograniczonego świata barwnej sztuki jaką może tworzyć dźwięk.

Z wielką finezją buduje więź ze słuchaczami, spontanicznie przedstawiając muzykę w sposób lekki, radosny, czasem żartobliwy.

Występuje solo lub ze swoim big bandem koncertując w Europie i obu Amerykach. Z wykreowanymi przez siebie spektaklami muzycznymi koncertuje również na największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie scenach wielkich transatlantyków jak m.in Queen Mary 2 oraz na luksusowych statkach pasażerskich. Tworzy multimedialne spektakle. Przedstawia muzykę polskich kompozytorów, oraz największe hity muzyki światowej. Kreuje wizerunek polskiej kultury oraz szerzy wiedzę o polskiej muzyce poza granicami kraju. Organizuje eventy kulturalne. Zapewnia oprawę artystyczną imprez masowych i kameralnych. Prowadzi gale i koncerty.

W swojej wieloletniej karierze artystycznej, podróżując po świecie zdobyła duże doświadczenie w komunikacji i współdziałaniu z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur.

Współpracuje z wieloma Fundacjami przy organizowaniu projektów charytatywnych. Działalność ta często wiąże się z kontaktem i pracą z osobami chorymi i niepełnosprawnymi; z koniecznością rozpoznania ich wrażliwości oraz szczególnych potrzeb. Wymaga to nie tylko empatii ale też wiedzy.

Obecnie współpracuje z amerykańską agencją artystyczną oraz z wieloma agencjami muzycznymi w Polsce. Izabella Żebrowska przedstawiając swoje show i koncerty udowadnia, że jeden z najtrudniejszych do opanowania instrumentów, jakim są skrzypce, nie jest „zarezerwowany” tylko dla koneserów muzyki poważnej, ale z wielkim powodzeniem bawi i rozgrzewa serca szerokiej publiczności bez względu na wiek czy gusta muzyczne.

templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas