0 607 337 837   /   napisz do nas

Małgorzata Ortel

Jest prezesem Spółki Jawnej ORTEL zlokalizowanej w miejscowości Baby koło Piotrkowa Trybunalskiego w województwie łódzkim. Od roku 1989 jest nie tylko właścicielem przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim projektantem odzieży męskiej. Ukończyła studia magisterskie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, a umiejętności rzemieślnicze w zakresie kroju i szycia potwierdziła celującym egzaminem mistrzowskim złożonym w 1994 r. przed Komisją Izby Rzemieślniczej w Łodzi.

Zdolności artystyczne Małgorzaty Ortel w połączeniu z ogromną pasją do tworzenia nowego wizerunku współczesnego mężczyzny przyniosły Przedsiębiorstwu ORTEL duży splendor i sukces na rynku krajowym i międzynarodowym. Jako projektantka i producent odzieży męskiej wykreowała dotychczas trzy własne marki: BRAVURRO, MAURICE OLBERT oraz ORTEL. Projektowane przez Nią garnitury, marynarki, spodnie oraz kurtki i płaszcze męskie wyróżniają się niebanalnymi fasonami, atrakcyjną kolorystyką i najwyższą jakością. Małgorzata Ortel koncentruje się w swoich projektach na kształtowaniu eleganckiego stylu mężczyzn, którzy na co dzień preferują dbałość o swój wygląd i estetykę. Wprowadzane na rynek produkty zgodnie z charakterem danej marki mają własną "duszę". Są to zarówno garnitury typu semi formal , jak i bardzo szykowne smokingi. W Jej ubraniach spotkać można aktorów, prezenterów telewizyjnych, artystów estradowych oraz ludzi biznesu. Uczestniczyła w wielu imprezach targowych, wystawach i pokazach mody krajowych i międzynarodowych: w Poznaniu, Łodzi, Wilnie, Brnie i Rydze. Odzież Małgorzaty Ortel ma stałych nabywców zagranicznych: Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Mołdawii i Węgier. Jest również autorem i współautorem kilku publikacji recenzowanych z zakresu zarządzania marką, marketingu i kreowania wartości przedsiębiorstwa.
templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas