0 607 337 837   /   napisz do nas

Augustyniak Paweł

Fotograf wnętrz i architektury, znany ze spektakularnych fotografii Łodzi – miasta, w którym żyje i pracuje. Jego zdjęcia to coś więcej niż tylko uchwycenie „ładnego” kadru. Tworzy z pasją i zaangażowaniem, kreując niepowtarzalne obrazy, dla których inspiracją jest otaczająca go rzeczywistość w tym zabytkowe budynki ich wnętrza, ale również biurowce z nowoczesną infrastrukturą. 

 Jego fotografie, oprawione w eleganckie ramy lub w prezentowane w formie fototapet zdobią wnętrza instytucji, firm i urzędów. Kalendarze z fotografiami artysty, albumy oraz książki to idealne upominki, które zachwycają znawców fotografii oraz miłośników sztuki na całym świecie. 

 Ukoronowaniem pracy artystycznej, w tym działań na rzecz promocji miasta Łodzi, była Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi, którą przyznano artyście w roku 2018 za osiągnięcia w dziedzinie twórczości, upowszechniania i ochrony kultury.      
templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas