0 607 337 837   /   napisz do nas

Piotr Krzemiński

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi.

Uczeń m.in.: Piotra Wojtasika, Hansa-Petera Salentina, Adama Kawończyka, Andrzeja Zubka.

Uczestnik i laureat wielu znanych polskich festiwali jazzowych, w tym Jazz Juniors, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Jamboree 2018, Złota Tarka 2019.

Opiekun artystyczny cyklu koncertów „Jazzowe Spotkania u Milscha” w Łodzi. Trębacz i solista Big Bandu „Fabryka Wełny”, z którym zdobył I nagrodę „Grand Prix” na XXIII Big Band Festiwal, Nowy Tomyśl 2018.

Za swoją twórczość i działalność nagrodzony tzw. „Oskarem Jazzowym” – Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana 2018.

Możliwość słuchania i poznawania zarówno jazzu jak i innych gatunków muzycznych z całego świata, wieloletnie doświadczenie gry za granicą i pracy z wieloma muzykami z różnych krajów i kontynentów, miało decydujący wpływ na jego karierę, warsztat oraz postrzeganie muzyki.

Podróże po całym świecie zaowocowały bogactwem inspiracji oraz szerokimi horyzontami w podejściu zarówno do aranżacji standardów jazzowych, współczesnego jazzu jak i kompozycji.
templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum templum

91-042 Łódź, ul. Sierakowskiego 3
tel: +48 607 337 837
templum@templum.com.pl
Pytania o organizację imprez ? A może inne ? Napisz do nas